קורסים לכתיבה

את הקורסים והכלים שתמצאי כאן יצרתי כך שתוכלי להתחיל ולהתנסות שוב ושוב, ללמוד עכשיו ולחזור על החומר כשמשהו בחייך משתנה ומקבל זווית אחרת. ובכל המסע הזה, את מוזמנת לשתף אותי בכל צעד.

4 דברים חשובים שכדאי שתדעי על הקורסים לכתיבה במרחב

  1. כל הקורסים לכתיבה במרחב מוצעים בליווי אישי בהתכתבות.
  2. הליווי האישי כולל קריאת טקסטים ותרגילי כתיבה, פידבק והנחייה עם שאלות מכוונות ופיצוח התלבטויות. 
  3. כל הקורסים פתוחים עבורך ללא הגבלת זמן. 
  4. הקורסים מוצעים כעת, עד סוף אפריל 2020, ב-50% הנחה. 

קורס כתיבה שמתמקד בפייסבוק ובתוכן שתוכלי לכתוב, לשתף ולספר באמצעותו לקהילה שלך על כל מה שאת עושה. הקורס מתאים לכל מי שרוצה לפתח מערכת יחסים טבעית וכנה דרך המילים עם הקהילה שלה ולקדם רעיונות, שירותים ומוצרים במרחב הפייסבוק.

מחיר הקורס כעת: 80 שקלים (במקום 160 שקלים, עד סוף אפריל)

מועדון הכתיבה: מפגשי אונליין לאימון שרירי הכתיבה

במסגרת מועדון הכתיבה, אנחנו נפגשות פעמיים בחודש, בחסות הזום, למפגש בו אנחנו כותבות, מתייעצות בנושא כתיבה שיווקית ויצירת תוכן ומתחברות. לצד המפגשים, פועלת קבוצה להתייעצות, קבלת פידבק מקצועי ממני והנחייה בענייני כתיבה ותוכן. 

מחיר: 150 שקלים לחודש. (המועדון יפעל השנה עד יוני 2020)

איך לדעת מי הקהל שלך? אילו פלטפורמות שיווקיות מתאימות לי ואיך כותבים בכל אחת מהן? והכי חשוב – על מה בכלל אני צריכה לכתוב? אלו רק חלק מהשאלות שמקבלות תשובה בקורס “מתחילות לכתוב” – בסיס לכתיבה שיווקית בקול האישי שלך. 

מחיר הקורס כעת: 175 שקלים (במקום 350 ש”ח, עד סוף אפריל)

במילים שלך - התוכנית המתקדמת לכתיבה מתוך עולם התוכן האישי והמקצועי שלך

התוכנית הרחבה ביותר במרחב לכתיבה כוללת 8 מודולים מעמיקים להכרות עם העשייה שלך. במהלך התוכנית אני איתך במגוון משימות תוכן – מבניית אסטרטגיית תוכן דרך ניסוח האודות והסיפור שלך ועד להנחייה וליווי בכתיבת התכנים, טיפול בחסמי הכתיבה ועוד. 

מחיר התוכנית כעת: 640 ש”ח (במקום 1280 ש”ח, עד סוף אפריל)

פשוט תכתבי בלוג - קורס תכלס לכתיבת בלוג אישי או מקצועי

בלוג הוא הזדמנות לספר את הסיפור שלך מאינספור זוויות שונות, לשתף בידע שלך בהרחבה ולדבר אל הקהל שלך באופן מעמיק ונוגע. בקורס שיעלה בקרוב למרחב לכתיבה נתעמק בכתיבת הבלוג האישי או המקצועי שלך וניצור את הבסיס לשנים של כתיבת פוסטים בבלוג

מחיר הקורס: הקורס יעלה למרחב ביוני 2020. 

בקרוב כאן
בקרוב כאן

כותבות אודות ביחד - איך לכתוב צעד אחר צעד את סיפור האודות שלך?

תהליך כתיבת האודות לאתר, לפייסבוק או לבלוג הוא תהליך מרתק, שממנו נגזרים תכנים ורעיונות ונוצרת בהירות לגבי הדרך שעשית עד היום. בקורס ממוקד בכתיבת האודות תוכלי להתעמק בסיפור המקצועי והאישי שלך ולכתוב אותו בליווי ובהנחייה שלי. 

מחיר הקורס: 110 שקלים (במקום 220 ש”ח עד סוף אפריל)

אם נתקלת בבעיה טכנית כלשהי, תוכלי ליצור קשר כאן.

גלילה למעלה