קורסים לכתיבה

את הקורסים והכלים שתמצאי כאן יצרתי כך שתוכלי להתחיל ולהתנסות שוב ושוב, ללמוד עכשיו ולחזור על החומר כשמשהו בחייך משתנה ומקבל זווית אחרת. ובכל המסע הזה, את מוזמנת לשתף אותי בכל צעד.

3 דברים חשובים שכדאי שתדעי על הקורסים לכתיבה במרחב

  1. כל הקורסים לכתיבה במרחב מוצעים בליווי אישי בהתכתבות.
  2. הליווי האישי כולל קריאת טקסטים ותרגילי כתיבה, פידבק והנחייה עם שאלות מכוונות ופיצוח התלבטויות. 
  3. כל הקורסים פתוחים עבורך ללא הגבלת זמן. 

צאי למסע אישי בן 31 ימים שבמהלכו תתנסי מדי יום, בהנחייה צמודה שלי, בכתיבה אישית, לגמרי לעצמך. במשך חודש, ביחד, נעמיק את החיבור שלך אל הכתיבה ככלי יומיומי לפורקן, לביטוי ולהתבוננות על רגשות, לניסוח רעיונות חדשים וליצירת חיבור מבריא ובהיר אל הסיפור האישי שלך.
מחיר הערכה: 297 שקלים. 

מועדון הכתיבה: מפגש שבועי לביסוס מסגרת כתיבה קבועה, התבוננות, שחרור ויצירה

מועדון הכתיבה מתקיים במסגרת של מרחב שבועי קבוע, מדי יום שני בבוקר בחסות הזום. כל מפגש הוא סשן כתיבה מונחה, המשלב תרגילים, כלים והשראות בהנחייה שלי. ניתן להצטרף למועדון בכל עת, על בסיס חודשי וללא התחייבות ארוכת טווח. 

המועדון פתח את שעריו זו השנה הרביעית וניתן להירשם בכל זמן. 

איך לדעת מי הקהל שלך? אילו פלטפורמות שיווקיות מתאימות לי ואיך כותבים בכל אחת מהן? והכי חשוב – על מה בכלל אני צריכה לכתוב? אלו רק חלק מהשאלות שמקבלות תשובה בקורס “מתחילות לכתוב” – בסיס לכתיבה שיווקית בקול האישי שלך. 

מחיר הקורס: 350 שקלים. 

במילים שלך - התוכנית המתקדמת לכתיבה מתוך עולם התוכן האישי והמקצועי שלך

התוכנית הרחבה ביותר במרחב לכתיבה כוללת 8 מודולים מעמיקים להכרות עם העשייה שלך. במהלך התוכנית אני איתך במגוון משימות תוכן – מבניית אסטרטגיית תוכן דרך ניסוח האודות והסיפור שלך ועד להנחייה וליווי בכתיבת התכנים, טיפול בחסמי הכתיבה ועוד. 

מחיר התוכנית: 1580 שקלים. 

פשוט תכתבי פוסטים - קורס תכלס לכתיבה בפייסבוק

קורס כתיבה שמתמקד בפייסבוק ובתוכן שתוכלי לכתוב, לשתף ולספר באמצעותו לקהילה שלך על כל מה שאת עושה. הקורס מתאים לכל מי שרוצה לפתח מערכת יחסים טבעית וכנה דרך המילים עם הקהילה שלה ולקדם רעיונות, שירותים ומוצרים במרחב הפייסבוק.

מחיר הקורס: 360 שקלים. 

כותבות אודות ביחד - איך לכתוב צעד אחר צעד את סיפור האודות שלך?

תהליך כתיבת האודות לאתר, לפייסבוק או לבלוג הוא תהליך מרתק, שממנו נגזרים תכנים ורעיונות ונוצרת בהירות לגבי הדרך שעשית עד היום. בקורס ממוקד בכתיבת האודות תוכלי להתעמק בסיפור המקצועי והאישי שלך ולכתוב אותו בליווי ובהנחייה שלי. 

מחיר הקורס: 220 שקלים. 

אם נתקלת בבעיה טכנית כלשהי, תוכלי ליצור קשר כאן.

Scroll to Top