fbpx

זה בדיוק הזמן להתחיל לכתוב

כן, זה קורה לטובות ביותר!

אנחנו מחכות לרגע הנכון. כשיהיה זמן, כשיהיה כוח, כשנלך לעוד סדנת כתיבה, כשיהיה לנו רגע לחשוב על מה אנחנו רוצות לכתוב. כשנבין מי הקהל המדויק ואיפה הוא מחכה לנו ואיך בדיוק לכתוב. 

בסוף, בין כל שאר הדברים, הדף העסקי, הבלוג והאתר נדחקים הצידה, רשימת התפוצה מעלה אבק והקהל שלנו מחכה. 

את הקורס “מתחילות לכתוב” יצרתי עבור כל מי שרוצה את הבסיס, את נקודת הזינוק המושלמת פשוט להתחיל לכתוב לקהל שלה, לקבל את הבטחון – ולדעת למצוא את המילים הנכונות. 

אפשר (וצריך) ללמוד לכתוב!

“אני לא יודעת לכתוב”, “אני יודעת שצריך, אבל אני פשוט לא מצליחה להגיע לזה”, “כשאני שומעת את צמד המילים “כתיבה שיווקית” אני פשוט נבהלת”.

אלו רק חלק מהתגובות שאני מקבלת כשאני מספרת מה בדיוק אני עושה.

בעיניי, לדעת לכתוב כדי לשווק את העסק שלך זו מיומנות שאפשר לרכוש. יותר מכךחובה לרכוש.

את יודעת הכי טוב מה הסיפור של העסק שלך, את מכירה את הקהל שלך הכי מקרוב וברגע שתפעילי את שריר הכתיבה ותכתבי יותר, תגיעי אליו הכי אמיתית, הכי נקייה, הכי מחוברת.

להתחיל לכתוב מתוך בסיס שנותן לך בטחון

את יודעת שצריך לכתוב ולייצר תוכן כדי להגיע לקהל חדש, להמשיך את הקשר עם הקהילה הקיימת ולספר על כל מה שיש לך להציע. 

את מתיישבת ליד המחברת או המחשב, אבל נתקעת. הקובץ או הדף נשארים ריקים, ובראש יש לך בלגן. 

כדי לקבל את הבטחון להתחיל את צריכה להבין קודם כל למי את כותבת, לשבור את המחסומים שאומרים לך שאת לא יכולה ו”את מי זה מעניין בכלל”, להבין איפה חשוב שתהיי נוכחת עם המילים שלך ולמצוא את הנושאים שמדברים אליך – ואל הקהל שלך. והכי חשוב, תכלס לכתוב. להבין איך לכתוב – תכלס ובסוף, איך לעשות את זה כל הזמן, בשגרה. 

את התשובות לשאלות האלו תמצאי כאן, כשתתחילי לכתוב.  

הצצה קטנה למה שמחכה לך בקורס

מה זה אומר ללמוד להתחיל לכתוב?

חמשת השיעורים בקורס נוגעים בכל השאלות הבוערות שמעסיקות בעלות עסקים שכותבות תכנים.

מטכניקות ליצירת מסרים אפקטיביים, דרך מבנה נכון של טקסט, מציאת הטון והשפה ועד לחוקים הכתובים והלא כתובים של כל פלטפורמה שיווקית – מהפייסבוק ועד לבלוג.

בנוסף, אנחנו נוגעות בחסמים שמונעים מרבות מאיתנו לכתוב על העסק – מהפחד מביקורת דרך המנטרה “אין לי על מה לכתוב” ועד לחשש מחשיפה אישית ומטפלות בהם תוך כדי הקורס.

בחרתי לבנות את הקורס בצורה פרקטית ככל האפשר ולשלב בו משימות לעבודה עצמאית שיעזרו להטמיע את המסרים ולהתחיל לכתוב יותר.

נועה יקרה, תודה רבה על קורס כתיבה Online מצויין.

תודה על המקצועיות, הכלים וההשראה שאת מהווה. תודה על ההסברים המפורטים והליווי האישי. ממשיכה לעקוב אחרייך גם בקבוצה.😉❤

ממליצה בחום לכל מי שמעוניינת להמציא מחדש את כישורי הכתיבה שלה.

נועה במשפט, איזה כיף שיש אותך!

לפני כמעט שנה רכשתי את הקורס האינטרנטי של נעה.

מה ששבה אותי לאורך כל המפגשים והטווה לי את הדרך לעזור אומץ ולפרוץ החוצה בכתיבה היה "פשוט תכתבי, תחליטי מה ואיך נכון לך מבחינת מינון החשיפה" ואז שאלתי אותה "אבל נועה, המחסום העיקרי שלי זה סימני הפיסוק.

פשוט תכתבי, העיקר זה התוכן- הקהל שלך יקרא אותך ויתעניין בתוכן לא בסימני הפיסוק . אז התחלתי לכתוב החוצה - בהתחלה זזתי כמה פעמים בכורסה, אחר כך זה כבר זרם בחופשיות. אני כותבת מהבטן ,לא טורחת להתמקד בפיסוק.

למה ?! ככה נכון לי. ומה שנכון לי נכון למי שקורא אותי .

פירוט תכני השיעורים

הקורס כולל חמישה שיעורים אינטרנטיים הפתוחים עבורך בכל זמן ובאופן בלתי מוגבל.
השיעורים עוסקים בכתיבה שיווקית ובכלים המאפשרים לנו ליצור מסרים מעניינים, יצירתיים ושיווקיים באופן קבוע.

השיעור עוסק בשני נושאים עיקריים: חסמי הכתיבה המונעים מאיתנו לכתוב על העסק (ולפעמים על עצמנו) והפלטפורמות השיווקיות בהן התכנים האלו מפורסמים. במסגרת השיעור תקבלי כלים שיעזרו לך לשים בצד את הביקורת, לבדוק את הגבולות של החשיפה האישיתהנעימה לך, ולנקות את הראש כדי להתחיל לכתוב

בחלק השני של השיעור, נסקור יחד ונתרגל את המהות של כל אחת מהפלטפורמות השיווקיות הפופולריות כיום, ואיך כתיבה שהיא שיווקית ואישית משתלבת בהן.

עוד לפני שאנחנו מתחילות להקליד רעיונות, מילים ומסרים, חשוב שנבין למי בכלל אנחנו אמורות לכתוב. השיעור יעסוק בקהל היעד – איך להבין לעומק הדברים כיצד להגיע אליו, מה מעניין אותו ומי בעצם עומד מולנו וקורא את המסרים שלנו. נלמד איך להיות בקשר ישיר עם הקהל, להקשיב לו ולקבל ממנו שפע של רעיונות לכתיבה.

השיעור יטפל בסוגיה הכל כך מוכרת של “אין לי מה לכתוב”. איך להכניס השראה לעשייה וללקט רעיונות, איך לתעד נכון את הרעיונות שלנו כך שנוכל להשתמש בהם לאורך זמן, מה האסטרטגייה מאחורי בחירת נושא לכתיבה ואיך לגעת בדיוק בנושאים שמחברים אותנו לקהל שלנו, יוצרים קשר וגורמים לו לרצות לדעת עוד.

בשיעור הרביעי אנחנו צוללות אל תוך העמוד הלבן, לוקחות את העט ומתחילות לכתוב. נדבר על וגי תכנים ואיך כותבים אותם, מהו המבנה הנכון של טקסט, אילו סוגי סיפורים יעזרו לנו להעשיר את העסק ולדבר עליו בצורה קצת אחרת, איך להתנקות מקלישאות ולפתח את השפה והטון שנאמנים אלינו ואל העשייה שלנו ואיך למצוא את הקול האישי, שהיום מייצר את החיבור הכי חזק לקהל הקוראים.

בשיעור החמישי ניקח את כל מה שלמדנו ונכניס את הטכניקות, הנושאים, הרעיונות והסיפורים אל שגרת העסק. מה צריך לעשות לפני שאנחנו לוחצות על כפתור ה”פרסם”, מה כדאי לבדוק לפני שאנחנו שולחות את הטקסט אל אוויר העולם ואיך לתכנן את שגרת הכתיבה כדי שלא נפסיק לכתוב, גם כשאין זמן, אין כוח ואין השראה.

 

מה כולל הקורס?

  • 5 שיעורים מוקלטים בני 30-60 דקות הפתוחים עבורך ללא הגבלת זמן.
  • חוברת תרגילים מפורטת שמסייעת בהטמעת התכנים, כדי שתוכלי להתחיל לכתוב מיד!

מענה במייל אישי, ממני,

בכל התלבטות, שאלה או הבהרה

כמה עולה הקורס?

350 שקלים.​

הצטרפי עכשיו לקורס שייתן לך את הבסיס לכתיבה שיווקית-אישית ותוכלי לכתוב תכנים לקהל שלך, לשווק ולשתף בכל מה שאת עושה

נעים להכיר!

אני נועה סטרלינג ואני כותבת, עורכת, מלמדת ומייעצת לנשים עצמאיות בכל הקשור לתוכן השיווקי והאישי המפרסם את העסק.

אני גרה ברמת הגולן עם בן זוגי, שתי בנות מתוקות ונוף שמעניק השראה מדי יום. למרות שאני רק בת 38 וקצת, צברתי ניסיון של 20 שנה בכתיבה מכל הסוגים

עסקתי בכתיבה לאינטרנט ולעיתונות במסגרת עבודתי כעורכת וכותבת בnrg מעריב, ניהלתי את מערך התוכן של שנקר ובשש השנים האחרונות אני מנהלת עסק קטן של מילים, במסגרתו ליוויתי מאות עסקים.
כתיבה עבורי היא דרך חיים, אך אני מבינה היטב את החששות, החסמים והשאלות הפתוחות שיוצר צמד המיליםכתיבה שיווקית”.

אני מאמינה שלכל אחת מאיתנו יש סיפור מרתק שהוביל אותה למקום שבו היא נמצאת היום.
את התובנות, הסיפורים הקטנים, הלקחים והשינויים שאנחנו אוספות בכל תחנות העסק שלנו, אנחנו יכולות להעביר הלאה אל הקוראים ובכך לחבר אותם אל העשייה שלנו ולשמור אותם קרוב.

לקוחות מספרות

הצטרפי עכשיו לקורס שייתן לך את הבסיס לכתיבה שיווקית-אישית ותוכלי לכתוב תכנים לקהל שלך, לשווק ולשתף בכל מה שאת עושה

Scroll to Top