fbpx

זה מתחיל בפגישה.

לפני כמה שנים, כשרק עברתי לגולן, היועצת העסקית שליוותה אותי שאלה על מה אני חולמת. 

“בא לי לפתוח בית ספר קטן לכתיבה”, אמרתי לה, “כזה שיאפשר לכל אחת למצוא את מה שחוסם אותה מלכתוב בעצמה את התכנים שלה ולקבל כלים להתחיל”. 

“את יודעת”, הוספתי, “בסוף הסיפור מתחיל מהאישה שיושבת מולי, זו שהחיים הביאו אותה לבחור לעשות משהו משלה. היא צריכה לדעת לספר את זה”. 

“את לא חושבת שזה קצת יומרני – לפתוח בית ספר לכתיבה?” היא ענתה. 

השאלה הזו שיתקה אותי. לקחתי את הרעיון, ארזתי אותו במחברת שלי ושמתי במגירה. ובכל זאת, הוא נשאר, כטבעם של רעיונות שבאים מהמקומות הנכונים, קרוב. 

הוא הציק לי המון, דיגדג בין האצבעות.

זה ממשיך אצלך.

אני מתרוצצת בין סדנאות בכל הארץ ומלמדת. אני מאושרת, אבל חוזרת לגולן תשושה ועייפה. כתלמידה, אני חווה את האפשרויות של למידה עצמאית אונליין ומבינה שאני יכולה ללמד מרחוק אבל האתגר שלי הוא לגרום לזה להרגיש הכי קרוב, לתמוך ולהיות שם כמו שאני אוהבת.  כך נולד, בינואר 2020, המרחב הזה לכתיבה. 

המרחב מיועד לכל מי שרוצה להכניס את כלי הכתיבה לחיים שלה.

בין אם את יזמית שרוצה לכתוב את התכנים שלך לבד או חולמת לפתוח בלוג אישי, לכתוב הרצאה או סדנה או פשוט למצוא דרך לסדר את כל הרעיונות היצירתיים שלך בראש – זה המקום בשבילך. 

הקורסים, לצד מרכז ההשראה בו מאמרים רבים שכתבתי על כתיבה ומסביבה, מספקים לך כלי כתיבה משמעותיים שיעזרו לך לכתוב ולהשתמש במילים ככלי להתפתחות אישית, לביטוי הלמסע הפרטי שלך. 

אני כאן איתך – לשאלה, להתלבטות ולשיתוף. 

 

 

וזו אני.

נעים להכיר, אני נועה סטרלינג וב-20 וקצת השנים האחרונות אני כותבת, עורכת, מנהלת תוכן ומלווה נשים יזמיות בהדרכות ולמידה בתחום הכתיבה והשיווק בתוכן. 

אני הקלישאה הזו, השחוקה ביותר, של “נולדה עם עט ביד”. אחותי תמיד אומרת לי שהמצאתי לי מקצוע. הכנסתי לשגרת היומיום שלי את אהבת הכתיבה, החיבור לסיפורים שלי ושל אחרים, הניסיון בסגנונות ופרקטיקות כתיבה שונות ובעיקר את האהבה הגדולה שלי לתהליכים יצירתיים, שמתבססים על המילה הכתובה – ויצאתי כך ליום העבודה שלי. 

התחנות בהן עברתי עד שפתחתי את העסק הקטן שלי למילים לימדו אותי המון. מימי היותי כתבת צעירה בעיתוני הנוער, דרך ראשית עידן האינטרנט בישראל אז הייתי עורכת ב”במה חדשה” ואחת מחלוצות הבלוגינג של “ישראבלוג” ועד לכתיבה במקומוני תל אביב, עריכת מדור התרבות והאומנות ב”מפה”, עיתונאית ועורכת ב-nrg מעריב ועורכת התוכן של שנקר. 

DSC_8327

 

כמעט עשור שאני עצמאית. בזמן הזה כתבתי תוכן עבור מאות חברות ועסקים, חברות פרסום ויזמים. בין לבין ליוויתי נשים עצמאיות בכתיבה על העסק שלהן וחיפשתי לגרום להן לכתוב בעצמן, במילים שלהן. כך גיליתי שאני הכי אוהבת ללמד. 

עם השנים למדתי שכל אחת יכולה לכתוב, שכל אחת היא אחרת, ולכל אחת מסע אישי משלה עם הכתיבה. למדתי שאין נוסחאות –  יש כלים שכל אחת יכולה לקחת ולהפוך לשלה ושלפעמים צריך מישהו שעוזר למצוא את הביטחון להתחיל.

כשאני לא עוסקת במילים, אני פשוט אמא של אמה ומאיה, בת זוגו של סיימון, מתגוררת בגולן היפה, קוראת, לומדת, מטיילת, מצלמת, מציירת ואופה ככה ככה.  

אני מזמינה אותך להרגיש בבית ולמצוא השראה לכתוב – אני כאן עם הקפה והעוגה. 

הצטרפי לשבט הכותבות להשראת כתיבה יומיומית

אני מזמינה אותך לקהילה הקטנה והחמה שמלווה את בית הספר ואותי בחודשים האחרונים. 

מדי יום אני מעלה בה סוגיית כתיבה, תרגיל מדרבן לכתוב, 

השראות מהדרך וכלי כתיבה נפלאים שיעזרו לך להכניס את הכתיבה לשגרה גם בתקופות עמוסות. 

ויש בה נשים נפלאות. 

Scroll to Top